بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

دوربین مداربسته شهرک غرب

نصب دوربین مداربسته در شهرک غرب

پس از آن که دوربین مداربسته مناسب و با کیفیتی خریداری کردید، باید به فکر محافظت و نیز گاهی اوقات تعمیر مناسب دوربین مداربسته در شهرک غرب باشید. گاهی اوقات برخی از مشکلات دوربین مداربسته بدون مراجعه نزد کارشناس نیز حل میشود ولی گاهی اوقات نیز باید با کارشناسان فنی تیم امن باشی مشورت کنید.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در سعادت آباد

قطعا هر وسیله برای داشتن کارکرد صحیح به نگه داری و محافظت درست نیاز دارد. اگر شما نیز به صورت مکرر بر روی دوربین مداربسته و قطعات و تجهیزات آن نظارت داشته باشید، هم طول عمر دوربین مداربسته بالا میرود و هم کیفیت انجام فعالیت های دوربین بهتر میشود. همچنین نگه داری و محافظت درست از دوربین مداربسته از خراب شدن زود هنگام آن جلوگیری میکند.

نگه داری و محافظت از لنز دروبین مداربسته: لنز دوربین قطعه اصلی دوربین برای دیدن، ثبت و ذخیره تصاویر است. اگر شما به طور درست از آن نگه داری نکنید، قطع به یقین دید آن محدود و حتی کاملا از بین خواهد رفت. در نتیجه باید عوامل محدود کردن دید دوربین را از خود دوربین دور نگه دارید. شما میتوانید برای دور نگه داشتن گرد و غبار و یا هر عامل مخرب از دوربین، از پوشش های محافظت کننده دوربین استفاده کنید. دیگر عملکر های دوربین نظیر زوم و یا تغییر زاویه دید را بررسی کنید تا از سالم بودن این عملکرد ها نیز مطمعن شوید. همچنین هر از چند گاهی اتصالات دوربین به ستون و یا دیوار یا سقف را بررسی کنید تا مطمئن شوید محکم هستند.

حفاظت از سیم کشی های سیستم دوربین مداربسته: احتمالا پس از گذشت مدتی از کارکرد سیستم مداربسته، برخی فرسودگی ها، پارگی ها و یا شل شدن ها در سیم کشی کابل ها مشاهده شود. بهتر است هر از گاهی آن ها را چک کنید تا از سالم بودن ان ها مطمعن شوید. برای این که از سوختن کابل در برابر آفتاب یا ورود غر و گباربه داخل آن ها جلوگیری کنید، میتوانید از لوله های فلکسی یا برق کشی برای محافظت استفاده کنید. البته اگر شک دارید، میتوایند با پشیتبانان فنی تیم ایمن باشی تماس حاصل فرمایید تا از وجود موج های الکترومغناطیسی در کابل های کواکسیال خیالتان راحت شود.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در شب در کوی فراز

دلایل مختلفی برای عدم کارکرد دوربین مداربسته در شب در کوی فیروز وجود دارد که به شرح زیر میباشند؛

خرابی ال ای دی ها؛ ال ای دی ها ممکن است بر اثر کارکرد زیاد دچار سوختن یا نیم سوز شدن بشوند که در این صورت نمیتوانند نور کافی برای ثبت و ذخیره تصاویر توسط دوربیتن مداربسته را تامین کنند.

استفاده از ال ای دی هایی با توان کم؛ دوربین های مداربسته در شب برای روشن کردن ال ای دی ها به انرژی بیشتری نسبت به روز نیاز دارند.این مشکل بیشتر در دوربین مداربسته های ایجاد میشود که از رابط  POE استفاده میکنند. بهتر است مطمعن باشید که دوربین دارای ولتاژ کافی برای روشن کردن ال ای دی ها است.

نصب اشتباه دوربین؛ ممکن است در هنگام نصب دوربین مداربسته دارای قابلیت دید در شب دچار اشتباه شوید در نتیجه در هنگام نصب آن را از حالت پیش فرض خارج کرده و فعال کنید.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در بلوار دریا

علت وجود نویز در تصاویر دوربین مداربسته میتوانید به دو دلیل الکترونیکی و الکترو مغناطیسی باشد؛

نویز الکترونیکی؛ نویز الکترونیکی به صورت نقاط رنگی در تصاویر ظاهر میشوند. با توجه به این که دوربین های مداربسته به میزان نور موجود در محیط حساس هستند وقتی نور موجود در محیط کم باشد، مدار الکترونیکی برای جبران کمبود نور به تقویست سیگنال تصاویر کمک میکند و در نهایت نویز الکترونیکی یا همان نقاط رنگی روی تصاویر ایجاد میشود.

نویز الکترومغناطیسی؛ نویز الکترومغناطیسی به صورت موج و خطوط روی تصاویر ظاهر میشود که علت های مختلفی نظیر کابل کشیدن به صورت طولانی، اثر گذاشتن موج های الکترومغناطیسی نزدیک کابل، مشکلات موجود در منبع تغذیه، اتصال نادرست فیش های BNC و … دارد.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در بلوار دادمان

وجود گرد و غبار در محیط اطراف دوربین و همچنین نور کم محیط از جمله دلایلی هستند که باعث ارسال تصاویر مات توسط دوربین مداربسته در بلوار دادمان میشوند. برای تست دوربین شما باید زوم کردن دوربین را به صورت مجدد تنظیم و فعال کنید. اگر دوربین شما نتواند عمل زوم را انجام دهد در نتیجه لنز دوربین نیازمند تعمیر و یا تعویض خواهد بود.

علت وجود خط های رنگی و روان در تصاویر دوربین مداربسته

اگر کبال های انتقال تصاویر از کنار کابل هایی با ولتاژ بالا عبور کند، خط های رنگی و روانی روی تصاویر ارسالی از دوربین مداربسته ایجاد خواهد شد. همچنین اگر از کابل های نامرغوب و غیر استانداردی برای کابل کشی استفاده کنیم چنین مشکلاتی را مشاهده خواهیم کرد. کابل کشی در مسافت های طولانی نیز از عوامل تاثیرگذار در ایجاد خط های رنگی میباشند.

مشکلاتی که رابط POE ایجاد میکند

وقتی شما در سیتم دوربین مداربسته خود از رابط POE استفاده میکنید، میتوانید به کمک یک رابط شبکه هم کار انتقال اطلاعات را انجام دهید و هم برق سیستم مداربسته را تامین کنید.

افت کیفیت تصاویر و همچنین سیاه و سفید شدن تصاویر در شب به دلیل استفاده از از رابط POE ؛ با توجه به این که ال ای دی ها در هنگام شب روشن میشوند و ولتاژ مصرفی بالا میرود در نتیجه با احتمال کاهش ولتاژ روبرو خواهیم شد. با توجه به کاهش ولتاژ، ولتاژ کافی برای فعال شدن برخی از قابلیت های دید در شب وجود ندارد و کیفیت دید دوربین در شب به شدت کاهش میابد.

سولفاته شدن محل اتصال رابط های POE در مناطق گرم و مرطوب؛ با توجه به این که اتصالات دیگر به درستی کار نمیکنند در نتیجه تصاویر دریافتی دارای پرش خواهد بود.

دلایل قطع تصاویر دوربین مداربسته

  • خرابی کابل برق
  • خرابی فیش تغذیه
  • خرابی دو شاخه خروجی از دوربین مداربسته
  • خرابی منبع تغذیه
  • قطع برق تغذیه متصل به دوربین مداربسته

وجود لرزش در تصاویر دوربین مداربسته

  • اگر لرزش تصاویر دوربین مداربسته در شب اتفاق می افتد، بهتر است ولتاژ ورودی به دوربین مئاربسته را بررسی کنید.
  • کابل کشی و اتصال آن ها را از لحاظ فرسودگی یا پارگی و یا حتی شل شدن بررسی کنید.
  • برای این که از کارکرد مانتیور اطمینان حاصل فرمایید، آن را با مانیتور جدید جایگزین و بررسی کنید.
Picture of imenbashiadmin

imenbashiadmin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا