بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

نصب ردیاب خودرو

در رابطه با ردیاب خودرو باید بگوییم که یک سیستم الکترونیکی پیشرفته است که می‌تواند موقعیت جغرافیایی و حرکت یک خودرو را مشخص و اطلاعات آن‌ها را به صورت زنده منتقل کند.

جالب است بدانید که این سیستم پیشرفته از ترکیب فناوری‌هایی فوق پیشرفته‌ای مانند سیستم موقعیت‌یاب جی‌پی‌اس (GPS)، شبکه های ارتباطی مخابراتی (مانند GSM یا اینترنت) و دستگاه‌های الکترونیکی متصل به خودرو (مانند سنسورها) برای فعالیت استفاده می‌کند.

پس از خرید ردیاب یا جی‌پی‌اس خودرو مهم‌ترین مرحله‌ای که پیش‌روی علاقه‌مندان قرار می‌گیرد، نصب است.

از آنجایی که نصب ردیاب خودرو بسیار مهم و تخصصی است قصد داریم در این مطلب به بررسی این موضوع بپردازیم.  

اهمیت نصب ردیاب خودرو

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای شما یا دیگر افراد شکل گیرد این است که چرا نصب ردیاب خودرو اینقدر مهم است؟ یا به عبارت دیگر چه چیزی باعث می‌شود تا افراد بسیاری توصیه کنند تا خودروها به این سیستم هوشمند و پیچیده مجهز شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نصب یک ردیاب خودرو پیشرفته به شما کمک می‌کند تا خودروی خود را در صورت سرقت در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیدا کنید. در واقع می‌توان گفت شما با استفاده از این ردیاب، می‌توانید موقعیت مکانی خودرو خود را در هر زمان که نیاز باشد، بیابید و اطلاعات به دست آمده را در اختیار پلیس قرار دهید.

جالب است بدانید که این ردیاب در شرکت یا سازمان‌هایی که دارای یک یا چند خودروی تجاری هستند نیز مفید است. شرکت‌های تجاری با نصب ردیاب خودرو می‌توانند مکان دقیق هر خودرو را در زمان مورد نظر خود مشاهده کنند و مدیریت برنامه‌ها بپردازند. با استفاده از ردیاب خودرو شما می‌توانید سرعت، ترمز و شتاب خودروهای خود را نیز مورد بررسی قرار دهید. در واقع می‌توان گفت که این ردیاب به افزایش ایمنی در هنگام رانندگی کردن نیز کمک می‌کند.

انواع ردیاب خودرو

ردیاب خودرو نیز مانند هر وسیله دیگری دارای انواع و اقسامی است که قبل از خرید حتما باید بررسی شود. در واقع می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین کارهایی که قبل از خرید ردیاب خودرو باید انجام دهید این است که انواع ردیاب‌های پرطرفدار را بشناسید و سپس تصمیم بگیرید که کدام یک از این ردیاب‌ها برای شما مناسب‌تر است. انواع ردیاب خودرو به شرح زیر است:

 • ردیاب سیمی

ردیاب سیمی یکی از پرطرفدارترین ردیاب‌های خودرو است که به دلیل عدم نیاز به شارژ کردن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 • ردیاب فندکی

ردیاب فندکی، ردیابی پنهان است که درون فندک خودرو قرار می‌گیرد و بدون آشکار شدن امکان ردیابی خودرو را برعهده دارد.

 • ردیابی آهنربایی

یکی از ردیاب‌های ساده بازار است که به دلیل داشتن قابلیت آهنربایی به راحتی به بدنه خودرو می‌چسبد.

 • ردیاب ماشین دیاگی

ردیاب ماشین دیاگی یکی از ردیاب‌های ساده‌ای است که از قیمت پایینی برخوردار است و به همین دلیل نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. این ردیاب به راحتی بر روی دیاگ خودرو نصب و فعالیت خود را بلافاصله آغاز می‌کند.

هزینه نصب ردیاب خودرو با ایمن باشی

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است در ذهن شما یا هر فرد دیگری شکل بگیرد این است که هزینه نصب ردیاب خودرو با ایمن باشی چقدر است؟ یا برای نصب یک جی‌پی ‌اس خودرو باید چقدر به متخصصان ایمن باشی پرداخت؟

 در پاسخ باید بگوییم که هزینه نصب ردیاب خودرو با ایمن باشی به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد که در ادامه چندین مورد از این فاکتورها را بررسی خواهیم کرد:

 • نوع ردیاب

 همان‌ گونه که پیش‌تر نیز اشاره شد، ردیاب‌های خودرو دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از نصب متفاوتی برخوردارند. یک فرد متخصص باید بتواند ردیاب خریداری شده را به‌ گونه‌ای نصب کند که کم‌تر در دید باشد و همچنین بتواند کارایی لازم را داشته باشد‌. چنانچه فرد متخصص نتواند ردیاب را آن‌ گونه که باید نصب کند احتمال اینکه کارایی جی‌پی‌اس خریداری شده به‌ طور قابل‌ توجهی کاهش یابد، وجود دارد.

 • لوازم و تجهیزات مورد نیاز

 یکی دیگر از فاکتورهایی که می‌تواند به‌ طور مستقیم بر روی هزینه نهایی نصب ردیاب تاثیر بگذارد تجهیزاتی است که در هنگام نصب به آن نیاز است. هر چه تجهیزات پیشرفته‌تری نیاز باشد، هزینه بیشتری نیز است.

 • مدت زمان مورد نیاز برای نصب

 نصب برخی از ردیاب‌های خودرو یک کار بسیار پرچالش است که به مدت زمان بسیاری نیاز دارد. بنابراین هر چه مدت‌ زمان مورد نیاز برای نصب بیشتر باشد، هزینه نصب نیز بیشتر است.

قبل از نصب ردیاب خودرو به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل‌ از اینکه فرایند نصب ردیاب خودرو را به‌ صورت تخصصی آغاز کنید، لازم است تا به یکسری نکات ریز و درشت توجه داشته باشید.  در واقع می‌توان گفت این نکات باعث می‌شود تا موفقیت شما در مسیر نصب ردیاب بسیار بیشتر شود.

 توصیه تمامی متخصصانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند این است که سعی کنید در ابتدا یک مجموعه معتبر برای خرید ردیاب خودرو انتخاب کنید. انواع ردیاب‌ها را بشناسید و یک ردیاب متناسب را تهیه کنید. آنگاه از متخصصانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند و می‌توانند به‌عنوان بهترین نصاب برای نصب ردیاب خودرو عمل کنند، کمک بگیرید.

چرا ایمن باشی بهترین مجموعه برای نصب ردیاب خودرو است؟

دلایل بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد ایمن باشی بهترین مجموعه برای نصب ردیاب خودرو است. برخی از این دلایل به شرح زیر است:

 • این مجموعه از متخصصانی خبره و توانند برخوردار است که هر کدام تجربه بسیار زیادی در زمینه کاری خود دارند.
 • هزینه دریافتی توسط این مجموعه بسیار مناسب‌تر از سایر رقبا است.
 • این مجموعه امکان خرید ردیاب خودرو را نیز برای علاقه‌مندان فراهم کرده است.
 • امکان دریافت مشاوره رایگان از متخصصان این مجموعه وجود دارد.

در این مقاله در رابطه با نصب ردیاب خودرو با ایمن باشی صحبت کردیم و گفتیم که ایمن باشی یکی از بهترین مجموعه‌هایی است که برای نصب ردیاب خودرو با هزینه مناسب می‌توانید انتخاب کنید. بنابراین اگر به دنبال یک مجموعه با متخصصان حرفه‌ای هستید، بهترین کار این است که از مجموعه ما کمک بگیرید تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن با پرداخت هزینه‌ای مناسب دریافت کنید.

 

پیمایش به بالا