بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

نصب دزدگیر ماشین

دزدگیرهای ماشین را می‌توان سیستم‌های امنیتی بسیار مهمی دانست که با کمک گرفتن از انواع و اقسام سنسورها و همچنین آژیر و سایر لوازم جانبی می‌توانند خطر سرقت را کاهش دهند و در صورت بروز مشکلات احتمالی صاحب خودرو را به وسیله تولید صدا مطلع کنند.

 در عصر حاضر می‌توان گفت تقریبا تمامی خودروها به دزدگیرهای امنیتی مجهز شده‌اند. بالا رفتن هزینه خودرو باعث می‌شود تا بسیاری از افراد به فکر چاره‌اندیشی باشند و بخواهند با انجام یک سری اقدامات خاص از بروز آسیب‌های احتمالی جلوگیری کنند. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا نصب دزدگیر خودرو بسیار پر اهمیت باشد. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با نصب دزدگیر ماشین با ایمن باشی به دست آورید، توصیه می‌کنیم این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

مزایا نصب دزدگیر ماشین

هنگامی که سخن از نصب دزدگیر ماشین می‌شود،  یکی از مهم‌ترین سوالاتی که در ذهن افراد شکل می‌گیرد این است که چرا نصب دزدگیر خودرو اینقدر اهمیت دارد؟ یا به عبارت دیگر چه عواملی باعث می‌شود تا افراد زیادی به دنبال نصب دزدگیر خودرو باشند؟

در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید بگوییم که دزدگیرهای خودرو تجهیزاتی امنیتی هستند که امکان برقراری امنیت و جلوگیری از اتفاقات ناگوار به خصوص سرقت را برای کاربران با پرداخت هزینه بسیار مناسب فراهم می‌کند. در واقع می‌توان گفت هزینه لازم برای خرید و نصب دزدگیر خودرو بسیار کم‌تر از هزینه‌ای است که لازم است برای نصب سایر وسایل امنیتی صرف شود. همین موضوع نیز به یکی از مهم‌ترین انگیزه‌های افراد برای خرید و استفاده از دزدگیرهای امنیتی تبدیل شده‌ است.

 از دیگر مزایای این دزدگیرها می‌توان به ایجاد صدا در صورت بروز مشکلات احتمالی اشاره کرد. این موضوع اگر چه گاهی می‌تواند برای سایر افراد آلودگی صوتی ایجاد کند اما در اکثر مواقع شما را از خطرات احتمالی که می‌تواند ضررهای مالی بسیاری را برایتان به‌ دنبال داشته باشد مطلع خواهد کرد. سارقان نیز سعی می‌کنند کمتر سراغ خودروهایی بروند که به دزدگیر مجهز است.

انواع دزدگیر ماشین

دزدگیرهای خودرو نیز مانند سایر لوازم امنیتی مورد استفاده توسط بشر دارای انواع مختلفی است که هر کدام ویژگی‌های خاصی دارند و به همین دلیل نیز توانسته‌اند علاقه‌مندان خاص خود را به دست آورند. از مهم‌ترین دزدگیرهای ماشین می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

  • دزدگیرهای ساده ماشین

از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین دزدگیرهای ماشین که سالیان سال است مورد توجه قرار گرفته می‌توان به دزدگیرهای ساده اشاره کرد. این دزدگیرها دارای سنسورهایی حساس به ضربه، شکستگی و فشار هستند. به همین دلیل نیز در صورت مشاهده هر یک از این موارد نام برده با تولید صدا صاحب خودرو را از اتفاقات ناگوار احتمالی مطلع می‌کند.

  • دزدگیرهای تصویری

یکی از گران‌ترین و پیشرفته‌ترین دزدگیرهایی که می‌تواند هر نوع خطر احتمالی را تشخیص دهد و صاحب خودرو را در جریان بگذارد، دزدگیر تصویری است‌. این دزدگیر حتی امکان خاموش کردن خودرو از فاصله یک کیلومتری را نیز برای علاقه‌مندان فراهم کرده است. افراد با استفاده از این دزدگیرها می‌توانند از تمامی بخش‌های خودرو خود مراقبت کنند و در صورت بروز هر نوع مشکل در کمترین زمان ممکن مطلع و اقدامات لازم را آغاز نمایند.

  • دزدگیرهای سیم کارتی

دزدگیرهای سیم کارتی نوع دیگری از دزدگیرهای پیشرفته هستند که در صورت احساس خطر با شماره تلفن از پیش تعیین شده تماس حاصل می‌کنند. این دزدگیرها اگرچه قیمت متوسطی دارند اما در مناطقی که آنتن‌دهی خوب نیست، ممکن است کارایی لازم را نداشته باشند.

هزینه نصب دزدگیر ماشین

 هنگامی‌ که فردی تصمیم به نصب دزدگیر ماشین می‌گیرد یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای او پیش آید این است که هزینه نصب دزدگیر ماشین چقدر است؟ یا به‌ عبارت‌ دیگر برای اینکه بتوان دزدگیر ماشین را توسط یک مجموعه معتبر چون ایمن ناشی نصب کرد، چقدر باید هزینه در نظر گرفته شود؟ در پاسخ به این سوال مهم باید بگوییم که هزینه نصب دزدگیر ماشین به فاکتورهایی مانند نوع دزدگیر، زمان صرف شده برای نصب، پیچیدگی کار و همچنین ابزار و تجهیزاتی که در فرایند نصب مورد استفاده قرار می‌گیرد، بستگی دارد. بنابراین می‌توان گفت هر چه دزدگیر خریداری شده ساده‌تر باشد و فرآیند نصب سریع‌تر صورت گیرد، هزینه نصب نیز کاهش پیدا خواهد کرد. این نکته را در نظر داشته باشید که از بین رقبایی که به نصب دزدگیر خودرو می‌پردازند، پایین‌ترین هزینه مربوط به مجموعه ایمن باشی است.

اقدامات قبل از نصب دزدگیر ماشین

 مهم‌ترین و حیاتی‌ترین اقداماتی که قبل‌ از نصب دزدگیر ماشین حتما باید انجام شود این است که یک مجموعه معتبر را برای خرید انتخاب کنید و انواع دزدگیرهای موجود در مجموعه را مورد بررسی قرار دهید. آنگاه یکی از دزدگیرهای را که علاوه‌ بر کیفیت از قیمت مناسبی نیز برخوردار است را خریداری کنید. این گونه خیالتان از بابت کیفیت دزدگیر خریداری شده جمع خواهد شد.

 این نکته را در نظر داشته باشید که اگر مرحله خرید دزدگیر ماشین به‌ درستی صورت نگیرد؛ نصب صحیح نیز نمی‌تواند کارایی لازم را داشته باشد. 

چرا باید برای نصب دزدگیر ماشین از ایمن باشی کمک گرفت؟

 دلایل بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد ایمن باشی بهترین مجموعه برای نصب دزدگیر خودرو است، برخی از این دلایل به شرح زیر است: ۱:متخصصانی که در مجموعه ایمن باشی به ارائه خدمات می‌پردازند همگی جزو بهترین و باتجربه‌ترین نیروهای فعال در زمینه نصب دزدگیر هستند. بنابراین می‌توانند دزدگیر خریداری شده شما را به بهترین نحو ممکن نصب کنند.

۲:هزینه دریافتی بابت ارائه خدمات در مجموعه ایمن باشیی بسیار مناسب است. همین موضوع باعث می‌شود تا شما بتوانید با پرداخت کمترین هزینه ممکن بهترین خدمات دلخواه خود را دریافت کنید.

۳:ایمنی کار متخصصان مجموعه ما بسیار بالاست. همچنین ما به‌ صورت دائمی از خدمات ارائه‌ شده پشتیبان‌گیری می‌کنیم. بنابراین می‌توانید در صورت بروز مشکلات احتمالی پس‌ از نصب نیز روی کمک ما حساب باز کنید.  

 در این مطلب به بررسی نصب دزدگیر خودرو با ایمن باشی پرداختیم و گفتیم که ایمن باشی یکی از بهترین مجموعه‌هایی است که می‌توانید برای نصب با هزینه‌ای مناسب روی آن حساب کنید. اگر دوست دارید مجموعه ما را برای دریافت خدمات مربوط به دزدگیرهای امنیتی انتخاب کنید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی بیان‌ شده در همین سایت با ما تماس حاصل نمایید.

اسکرول به بالا