بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

درباره شرکت ایمن باشی

ما از سال 1389 فعالیت خود را به صورت اختصاصی در زمینه طراحی و اجرای سیستم های برق صنعتی آغاز و به منظور ارتقا سطح کاری خود شروع به واردات لوازم مورد نیاز نمودیم. رفته رفته با ارائه خدمات تخصصی فنی و مهندسی برق و سیستم های امنیتی فعالیت خود را گسترده تر نمودیم تا سال 1395 که به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مجموعه های فعال در زمینه فروش عمده انواع دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، ردیاب خودرو، اعلام سرقت ماشین، آیفون تصویری، دربهای اتوماتیک و کرکره برقی در ایران شناخته شدیم؛ در کنار فروش محصولات، خدمات نصب، راه اندازی و نگهداری در زمینه برق ساختمان و سیستم های نظارتی و امنیتی را نیز به مشتریان خود در سطح استان تهران ارائه می نماییم.

ایمن باشی درتلاش است تا به عنوان یک مجموعه حرفه ای خیال کارفرمایان خود را از بابت کیفیت و حسن انجام کار راحت نماید و در این راستا همواره سعی نموده با واردات محصولات با کیفیت هزینه تمام شده را برای مشتریان خود به حداقل برساند؛ علاوه براین کارشناسان ایمن باشی از متخصص ترین و با دقت ترین افراد در حوزه های کاری خود انتخاب می شوند تا این مجموعه بهترین خدمات را ارائه نماید.

مجموعه ما مشتریان خود را بزرگترین سرمایه ایمن باشی می داند و برای ارتقای خود رضایت شما را اولویت قرار می دهد؛ پس با ما همراه باشید تا همواره بهترین باشیم.،

پیمایش به بالا