بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

کاهش مصرف انرژی با دزدگیر اماکن

کاهش مصرف انرژی با دزدگیر اماکن

حتما شما هم در مورد تجدید پذیر بودن و تجدید ناپذیر بودن منابع انرژی شنیده اید. اکثر منابع انرژی که ما در طول زندگی از صبح تا شب استفاده میکنیم، منابع انرژی تجدید ناپذیر هستند و ما مجبوریم به طور درست از این منابع استفاده کنیم تا هدر نرفته و سرمایه ای برای آیندگان باشند. به طور کلی میتوانیم بگوییم که برای این که بتوانیم بر روی زمین زندگی کنیم باید در مصرف منابع انرژی صرفه جویی کنیم. البته برخی از افراد به گونه درست از انرژی استفاده نمیکنند و منابع را هدر میدهند. ما میتوانیم به کمک دزدگیر اماکن مصرف انرژی را کاهش داده و استفاده از آن را مدیریت کنیم.

همان طور که احتمالا تا اینجای کار متوجه شدید، ما میتوانیم به کمک دزدگیر اماکن مصرف انرژی را کاهش دهیم. شاید تا به الان در مورد این ویژگی دزدگیر اماکن فکری به ذهنتان خطور نکرده بود‌. دزدگیر اماکن همان طور که به ما در ایجاد امنیت در منزل و محل کار کمک میکند، به صرفه جویی در مصرف انرژی نیز کمک میکند. در نتیجه شما میتوانید با یک تیر دو نشان بزنید.

هوشمند کردن پرده به کمک دزدگیر اماکن

شما میتوانید به هوشمند سازی خود به کمک دزدگیر اماکن اقدام کنید. به این صورت که شما میتوانید دزدگیر اماکن را به پرده خود متصل کنید و آن را هوشمند سازی کنید. در واقع وقتی شما در خانه نیستید، ممکن است دلتان بخواهد پرده های خانه را هنگام شب ببندید و یا این که موقع صبح پرده های خانه را باز کنید تا گل و گیاهان از نور طبیعی خورشید استفاده کنند. در چنین مواقعی شما به راحتی میتوانید با نصب برنامه دزدگیر در گوشی خود و به صورت از راه دور پرده را باز و بسته کنید و در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

صرفه جویی در مصرف سیستم های روشنایی به کمک دزدگیر اماکن

گاهی اوقات پیش می آید که شما به سرعت از خانه خارج میشوید و یادتان میرود که چراغ ها و لامپ های خانه را خاموش کنید. در چنین شرایطی شما باید برنامه دزدگیر اماکن را در گوشی خود نصب کنید، سپس به داخل برنامه بروید و به کمک آن به خاموش کردن سیستم روشنایی خانه بپردازید. حتی اگر شما چندین کیلومتر هم از دزدگیر فاصله داشته باشید، برنامه کار خود را انجام میدهد و نتیجه آن صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد بود چرا که اگر شما تا بازگشت دوباره خود به منزل صبر کنید، انرژی زیادی از طریق روشن بودن لامپ های خانه هدر میرود.

هوشمند کردن سیستم سرمایشی خانه با دزدگیر اماکن

معمولا در روز های گرم سال نظیر تابستان، مصرف کولر گازی توسط مردم بیشتر میشود. به دنبال افزایش مصرف کولر گازی، مصرف برق نیز افزایش میابد. برخی از افراد وجود دارند که دوست دارند وقتی خسته از سرکار به خانه برمیگردند، خانه آن ها خنک بوده و قابل استراحت باشد. برای داشتن چنین شرایطی گاهی اوقات آن ها وقتی از خانه خارج میشوند کولر گازی را روشن نگه میدارند تا خانه خنک بماند. روشن ماندن ساعت های طولانی کولر گازی میتواند انرژی بسیار زیادی را هدر دهد. دزدگیر اماکن در این جا نیز به کمک افراد شتافته است. به این صورت که افراد میتوانند به کمک برنامه دزدگیر اندکی قبل از رسیدن به خانه، کولر ها را روشن کنند تا خانه را تا ورود آن ها به منزل خنک بکند.

البته گاهی اوقات نیز پیش می آید که افراد هنگام خروج از خانه، خاموش کردن کولر گازی را فراموش میکنند. در چنین شرایطی نیز حتی با داشتن فاصله طولانی میتوانند به کمک برنامه دزدگیر در گوشی، کولر گازی را خاموش کنند.

صرفه جویی در استفاده از سیستم گرمایشی خانه

همان طور که دزدگیر اماکن به صرفه جویی در استفاده از سیستم سرمایشی کمک میکند. در رابطه با سیستم گرمایشی نیز به این صورت عمل میکند. اگر شما خاموش کردن سیستم گرمایشی را به هر علتی فراموش کرده باشید، میتوانید به کمک دزدگیر و از راه دور آن را خاموش کنید. به طور کلی میتوان گفت که دزدگیر اماکن به صرفه جویی در مصرف هر گونه انرژی کمک میکند.

افزایش ایمنی در برابر حوادث غیر طبیعی محیط پیرامون

همان طور که از اسم دزدگیر اماکن مشخص است، دزدگیر صرفا برای کاهش مصرف انرژی به کار نمیرود، بلکه برای جلوگیری از ورود سارقان به خانه یا محل کار نیز مورد استفاده قرار میگیرد. گاهی اوقات نیز میتوانند از بروز حوادث غیر طبیعی نظیر آتش سوزی و … جلوگیری کنند.

اگر هنوز هم در فعالیت های روزمره خود کار هایی انجام میدهید که سسب اتلاف انرژی میشود، بهتر است به سایت ایمن باشی مراجعه کرده و بر اساس نیاز و سلیقه خود به تهیه دزدگیر اماکن بپردازید. شما با این کار ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی، ایمنی خانه خود را در برابر سارقان و یا حوادث های غیر طبیعی تضمین میکنید.

تصویر imenbashiadmin

imenbashiadmin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا