بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

دوربین مداربسته رسالت

دوربین مداربسته در رسالت

در هنگام خرید دوربین مداربسته در رسالت به بیشترین چیزی که توجه میکنیم، قیمت و کیفیت دوربین مداربسته میباشد. قیمت و کیفیت دوربین مداربسته های موجود در بازار به عوامل مختلفی نظیر کشور سازنده دوربین مداربسته، کیفیت تصویر و فیلم برداری،  فناوری به کار رفته در ساخت دوربین مداربسته، نوع دوربین و برند آن بستگی دارد. متاسفانه خیلی از افراد بدون هیچ گونه تحقیقی اقدام به خرید دوربین مداربسته میکنند و معمولا از برند های نامعتبر و بی کیفیتی خرید میکنند که هیچ کدام خدمات و پشتیبانی پس از فروش ندارند و در صورت بروز هر گونه خرابی هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با دوربین مداربسته گردن نمیگیرند. گاهی اوقات این دوربین ها را با قالب دوربین هایی با برند معتبر به فروش میرسانند. ولی اگر شما دوربین را با گارانتی معتبر و از شرکت های معتبری چون ایمن باشی خریداری کنید، خیالتان از بابت خدمات پس از فروش راحت خواهد بود.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در فرجام

 • عدم ضبط تصاویر توسط دوربین مداربسته
 • مشکلاتی که در رابطه با منبع تغذیه دوربین مداربسته پیش می آید.
 • احتمال قطع و یا وصل شدن تصویر دوربین مداربسته
 • احتمال ندادن تصویر توسط دوربین مداربسته
 • احتمال پرش تصاویر در دوربین مداربسته
 • احتمال به وجود آمدن مشکلات در زمینه اتصالات دوربین مداربسته
 • احتمال عدم چرخش دوربین مداربسته گردان یا اسپیددام
 • احتمال ارسال تصاویر مات و غیر واضح توسط دوربین مداربسته
 • به وجود آمدن نویز در تصاویر و فیلم های دوربین مداربسته
 • به وجود آمدن خط های رنگی در تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته
 • احتمال ثبت تصاویر تماما سفید یا با وضوح پایین یا حتی با تابش نور شدید توسط دوربین مداربسته
 • مشکلاتی که در رابطه با POE ایجاد میشود.
 • عدم کارایی درست دوربین مداربسته در شب
 • تصاویر ثبت شده توسط دوربین مداربسته ممکن است دارای لرزش باشد.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در نارمک

یکی از مشکلاتی که در زمینه کار با دوربین مداربسته پیش می آید، روشن نشدن دوربین مداربسته است. این مشکل میتواند علت های مختلفی داشته باشد، نظیر مشکلات در رابطه با اتصال سیم برق، سوختن دوربین مداربسته، آداپتور یا منبع تغذیه دوربین مداربسته و … .

مشکلات در رابطه با اتصال سیم برق

وقتی فاصله دوربین مداربسته شما از منبع تغذیه و یا دستگاه ضبط کننده فاصله زیادی داشته باشد، شما به کابل کشی با کابل و سیم های طولانی نیاز دارید. وقتی طول کابل های برق طولانی باشد و این بر ق کشی به صورت غیر اصولی انجام شود، ممکن است مشکلاتی در رابطه رابط برق پیش بیاید و اتصالات انجام شده قطع شود. برای این که بدانید مشکل از دوربین نیست، شما میتوانید دوربین را بدون سیم رابط به آداپتور وصل کنید. البته میتوانید با سیم رابط سالم نیز متصل کنید. اگر دوربین روشن شود، خواهید دانست که مشکل از سیم رابط است ولی اگر دوربین روشن نشود، باید به فکر تعمیر خود دوربین باشید.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در شمس آباد

گاهی اوقات نیز مشکلاتی در رابطه با منبع تغذیه دوربین مداربسته پیش می آید. در این صورت برق رسانی به دوربین مداربسته انجام نمیشود و دوربین دچار خاموشی میشود. برای این که بدانید دوربین دچار مشکل نیست میتوانید به یک منبع تغذیه سالم وصل کنید. در صورت روشن شدن دوربین میتوانید با تعویض یا تعمیر منبع تغذیه به رفع مشکل بپردازید.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در مجیدیه

اگر شما تجهیزات و دیگر اتصالات دوربین مداربسته را بررسی کردید ولی باز دوربین شما روشن نشد، در نتیجه باید به احتمال وجود مشکل در خود دوربین مداربسته فکر کنید. ممکن است دوربین مداربسته شما سوخته باشد. برای این که به این مشکل نیز پی ببرید، میتوانید دوربین را با یک دوربین مداربسته سالم تعویض و اتصالات را بررسی کنید. البته توجه داشته باشید که گاهی اوقات دوربین میتواند به صورت آکبند دچار مشکل شود ولی گاهی اواقت نیز ممکن است تحت تاثیر عواملی پس از انجام مدتی فعالیت خراب شود، از این عوامل میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • قطع و وصل شدن پی در پی برق
 • نصب غیر اصولی دوربین و کابل کشی آن
 • نوسانات شدید و مکرر برق
 • استفاده از آداپتور های غیر استاندارد و نامعتبر
 • ضربه خورد و شکستن دوربین

اگر دوربین مداربسته بسوزد، به راحتی نمیتوان تشخیص داد که دوربین به چه علتی سوخته است، در نتیجه شما باید از کارشناسان تیم فنی ایمن باشی کمک بگیرید. ولی راهکار هایی وجود دارد که میتوان از سوختن دوربین مداربسته جلوگیری کرد.

راهکار های جلوگیری از سوختن دوربین مداربسته

 • شما میتوانید برای جلوگیری از سوختن دوربین مداربسته از اتصالات و کابل کشی های با کیفیت استفاده کنید.
 • همچنین شما میتوانید از محافظ برای دستگاه های برقی استفاده کنید تا در صورت وارد شدن ایرادات به برق به خود دستگاه ها ایرادی وارد نشود.
 • همچنین اگر شما از باطری دوربین مداربسته UPS استفاده کنید، اگر برق قطع شود، هیچ ایرادی به دوربین مداربسته وارد نمیشود. علاوه بر این در صورت قطعی برق، دوربین بدون هیچ وقفه ای به کار خود ادامه خواهد داد.

دلایل قطع و وصل شدن دوربین مداربسته

وقتی دوربین مداربسته قطع و وصل میشود، شما باید در ابتدا به اتصالات دوربین مداربسته نگاه کنید. اگر تمامی اتصالات سر جای خود بودند و هیچ ایرادی در کار نبود، میتوانید به روش های زیر اقدام به حل مشکلات کنید؛

اولین گزینه؛ چک کردن کابل متصل به برق: یک کابل برق سالم بردارید و جایگزین کابل برقی قبلی بکنید، اگر دستگاه روشن شود در نتیجه مشکل از پارگی کابل برق قبلی بوده است.

دومین گزینه؛ چک کردن کابل رابط متصل به دستگاه ضبط کننده: در دومین گزینه شما میتوانید بر اساس نوع دوربینتان که تحت شبکه یا آنالوگ است، کابل شبکه یا کابل کواکسیال سالم را جایگزین کنید و در صورت روشن شدن دوربین، خواهید دانست که مشکل از خود کابل رابط دستگاه بوده است.

سومین گزینه؛ چک کردن کابل های انتقال تصاویر: بعضی اوقات نیز کابل هایی که به صفحه نمایشگر دوربین میروند دچار اتصالاتی میشوند، در این هنگام نیز میتوانید با جایگزین مردن کابلی سالم مشکل احتمالی را بررسی کنید.

دلایل ضبط نشدن تصاویر دوربین مداربسته

دلایلی که برای ضبط نشدن تصاویر توسط دوربین مداربسته وجود دارد به شرح زیر است؛

ممکن است اتصالات بین دوربین و دستگاه ضبط کننده به صورت صحیح انجام نشده باشد.

ممکن است داخل دستگاه ضبط کننده تصاویر خراب باشد.

Picture of imenbashiadmin

imenbashiadmin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا