بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

دوربین مداربسته نیاوران

نصب دوربین مداربسته در نیاوران

برای نصب دوربین مداربسته در نیاوران تهران شما تنها میتوانید با مراجعه به سایت معتبر ایمن باشی، دست به خرید بزنید که پس از آن نصب دوربین توسط کارشناسان مجرب این مجموعه انجام میشود. با توجه به وضع اقتصادی جامعه، امکان و احتمال وجود سرقت و نا امنی در مناطق پرتردد شهری میتواند به دغدغه اساسی خیلی از مغازه داران و یا ساکنان مناطق مسکونی تبدیل شود ولی خوشبختانه این معضل راه چاره آسانی دارد. تنها راه حل رفع این نگرانی، نصب دوربین مداربسته مشرف به کل منطقه مورد نظر میباشد. سایت ایمن باشی خدمات مختلفی در رابطه با تجهیز امنیتی منازل مسکونی و تجاری ارائه میکند که یکی از این خدمات نیز نصب دوربین مداربسته نیاوران میباشد.

نصب دوربین مداربسته در نیاوران

قبل از این که اقدام به نصب دوربین مداربسته کنید، ابتدا باید اطلاعات زیادی درباره انواع دوربین، طریقه نصب و موارد دیگر کسب کنید. همچنین شما باید با مراحل نصب دوربین نیز آشنایی داشته باشید. شاید با خودتان بگویید که چه ایرادی دارد این که در مورد مراحل نصب دوربین اطلاعاتی نداشته باشم ولی ایراد کار این جا است که در صورت عدم آشنایی احتمال خرید و نصب و یک سیستم دوربین مداربسته معیوب بالا میرود. با ما همراه باشید تا شما را با مراحل نصب دوربین مدار بسته آشنا سازیم.

نصب دوربین مداربسته در باهنر

دوربین مداربسته در باهنر

قبل از هر گونه اقدامی شما باید ابتدا با کارشناس فروش سایت ایمن باشی تماس بگیرید و در مورد دوربین های مدار بسته و نحوه نصب آن یک سری اطلاعات اولیه به دست آورید. وقتی با کارشناس فروش تماس میگیرید، به شما اطلاعات مختصری راجب این که هدف از نصب دوربین مداربسته چیست، به چه تعداد دوربین مدار بسته نیاز خواهید داشت، انتظار شما از کیفیت دوربین مداربسته چقدر است و خواسته های کلی شما میدهد. در واقع ضمن این که کارشناسان محترم به شما توضیحات ارائه میکنند، به تک تک سوالات شما نیز پاسخ میدهند. در این مرحله سعی کنید تمام نیاز ها و خواسته های خود را با کارشناس در میان بگذارید تا به راحتی بتوانند شما را راهنمایی کنند.

نصب دوربینمداربسته در عمار

در مرحله دوم وقتی شما با کارشناس فروش ارتباط برقرار کردید، از کارشناس میخواهید تا از محل شما بازدید کند. در این مرحله کارشناس فنی به محل مورد نظر شما می آید و منطقه ای که قرار است دوربین مدار بسته در ان جا نصب شود، بررسی میکند. کارشناس فنی پس از بازدید محل مورد نظر به شما مشاوره میدهد. این مشاوره بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای و به صورت رایگان انجام میشود. مشاوره بدین صورت است که کارشناس شما را از کیفیت دوربین ها، تعداد دوربین های مورد نیاز، محل اصلی نصب دوربین، طریقه کابل کشی و … اگاه میسازد. ضمن این موارد کارشناس به شما کیفیت تصاویر دوربین های مختلف در اماکن مختلف را نشان میدهد تا شما به راحتی بتوانید از بین دوربین های متنوع، دوربین مدرا بسته خاص خود را انتخاب کنید.

نصب دوربین مداربسته در میدان یاسر

دوربین مداربسته در میدان یاسر

در مرحله سوم که کارشناس فنی از محل مورد نظر بازدید به عمل آورد، طراحی سیستم نصب مدار بسته انجام میشود. منظور از طراحی سیستم دوربین، تعیین جایگاه قرارگیری کابل ها، دوربین ها، محل خیره سازی، محل قرارگیری تجهیزات جانبی و … میباشد. پس از طراحی نقشه پیش فاکتور صادر میشود. در این مرحله نیز کارشناسان ما با شما در ارتباط هستند و هر گونه کم و کسر، ایراد و یا مورد مشکل سازی را در روند طراحی نقشه، فهمیدید، میتوانید به کارشناسان اطلاع دهید تا به حل و یا تغییر ان بپردازند. ضمن این که شما در این مرحله میتوانید در مورد قیمت تجهیزات و نحوه پرداخت هزینه با مشاوران ما صحبت کنید.

در این مرحله کارفرما طرح ارائه شده را بررسی میکند و اگر مورد تاییدش باشد، شروع به اجرای طرح میکند. در کمتر از 48 ساعت، تیم فنی اجرای طرح دوربین مدار بسته شروع به کار میکنند. توجه داشته باشید که مدت زمان اجرای نصب دوربین و پایان کار به تعداد دوربین ها و مساحت محل مورد نظر شما بستگی دارد که هر چقدر این تعداد بیشتر باشد طبیعتا مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. نکته جالب این است که وقتی طرح شما توسط طراحان ارائه شد، مدت زمان اجرای پروژه نیز مشخص میشود. پس از نصب دوربین مدار بسته اگر تحت هر شرایطی درباره نحوه به کار گیری و یا دریافت تصاویر و فیلم های دوربین به مشکلی برخوردید، میتوانید با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید. آن ها نیز در اسرع وقت به مشکل شما پاسخ خواهند داد.

موارد سرویس دهی شرکت ایمن باشی در نیاوران

اگر ساکن هر منطقه ای از نیاوران هستید، به راحتی میتوانید از خدمات و سرویس دهی دوربین مدار بسته شرکت ایمن باشی بهره مند شوید، از موارد نصب دوربین مدار بسته در منطقه نیاوران تهران میتوانیم به مناطق زیر اشاره کنیم؛

  • نصب دوربین مدار بسته در باهنر
  • نصب دوربین مدار بسته در عمار
  • نصب دوربین مدار بسته در جماران
  • نصب دوربین مدار بسته در میدان یاسر

انتخاب شرکت ایمن باشی جهت نصب دوربین مدار بسته در نیاوران

توجه داشته باشید که شاید وقتی تصمیم گرفته اید برای حفظ امنیت منطقه سکونتی یا تجاری خود، دوربین مدار بسته نصب کنید، در مرحله اول در انتخاب شرکت خرید و فروش دوربین مدار بسته دچار تردید شوید. اما در نظر داشته باشید که شرکتی که علاوه بر فروش دوربین مدار بسته اقدام به نصب و راه اندازی دوربین نیز میکند، قطع به یقین اطلاعات بیشتری در این زمینه دارد و میتواند شما را در انتخاب و سپس در نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته با کیفیت یاری کند.  ضمن این که در چنین شرکتی مشاوران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و اراده مشاوره به مشتریان به صورت رایگان هستند. نکته قابل توجه این است که شما میتوانید در صورت تمایل به نمونه ارائه شده توسط شرکت ما نگاهی بیاندازید تا خودتان به کیفیت کار پی ببرید. شزکت ایمن باشی ضمن ارائه دوربین های متنوع وسیستم های امنیتی با کیفیت از محصولات خود پس از فروش نیز پشتبانی میکند. گفتنی است که تک تک دوربین ها و محصولات این شرکت دارای گارانتی های چند ساله هستند در نتیجه هنگام خرید از ایمن باشی کاملا مطمعن باشید.

Picture of imenbashiadmin

imenbashiadmin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا