بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

دوربین مداربسته جردن

نصب دوربین مداربسته در جردن

برای حفاظت از خانه و یا هر محلی در برابر سارقان، راهکار های مختلفی وجود دارد ولی بهترین راهکار ممکن میمتواند نصب دوربین مداربسته باشد. اما این که چه دوربین مداربسته ای برای مصارف خانگی مناسب است میتواند دغدغه خیلی از شما ها باشد. بهترین دوربین مداربسته خانگی در جردن میتواند بر اساس نیاز و هدف شما از نصب دوربین مداربسته تعیین شود.

بهترین دوربین مدار بسته خانگی در ونک بر اساس تقسیم بندی محیط های خانه

برای اینکه بهترین دوربین مداربسته خانگی در ونک را تشخیص دهیم، نیاز داریم فضای خانه را به دو قسمت فضای داخلی و فضای بیرونی تقسیم بندی کنیم، فضای داخلی خانه شامل آشپرخانه، اتاق ها، راه پله، سرویس بهداشتی، انباری، راهرو، سالن و پارکینگ است. فضای بیرونی خانه شامل حیاط، پشت بام خانه و فضای اطراف خانه میباشد. بعضی از خانه ها دارای محیط استخر و جکوزی نیز میباشند. همان طور که میدانید نصب دوربین مداربسته در فضا هایی نظیر استخر ممنوع است. گذشته از آن نیز ما اصلا نیازی به نصب دوربین به مداربسته در تک تک فضا های داخلی و بیرونی که گفتیم نداریم.

  • برای فضا های داخلی خانه معمولا از دوربین مداربسته های نوع دام یا تورت استفاده میکنند. با توجه به این که این دوربین ها در فضای داخلی نصب میشوند و احتمال آسیب پذیری آن ها در فضای داخلی کمتر است در نتیجه نیازی به ضد ضربه بودن و یا نصب محافظ در اطراف دوربین مداربسته وجود ندارد.
  • در قسمت هایی از خانه که نیاز داریم دوربین مداربسته را روی دیوار نصب کنیم بهتر است از دوربین های مداربسته استفاده کنیم چرا که نصب دوربین های مداربسته بولت روی دیوار به دلیل ساختاری که دارند راحت تر است و زیبایی دیوار را افزایش میدهند.
  • برای فضا های بیرون از خانه معمولا از دوربین های خارجی Outdoor استفاده میکنند. وقتی دوربینی در بیرون از خانه نصب میشود، میتواند در معرض نور، گرد و غبار، باران و برف و یا آلودگی های دیگری قرار بگیرد. دوربین های خارجی دارای یک سری استاندارد های محافظتی هستند که از دوربین در برابر چنین عوامل محافظت میکنند. البته این دوربین های خارجی دارای دو نوع دام و بولت میباشد که نوع دام آن مخصوص مناطقی است که دارای سقف میباشند و نوع بولت آن برای مناطقی مناسب است که قرار است دوربین روی دیوار نصب گردد.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در گاندی

پس از این که مکان مناسب برای نصب دوربین مداربسته خانگی در گاندی را تعیین کردید، نوبت به بررسی اهداف وخواسته های شما از دوربین مداربسته میرسد. طبیعتا خواسته همه افراد از نصب دوربین مداربسته یکسان نیست. ممکن است برخی افراد تمایل داشته باشند که کیفیت تصاویر دوربین مداربسته بالا باشد، برخی از دیگر افراد نیز دوست دارند که محدوده تصویری ضبط شده توسط دوربین بزرگ تر باشد، در نتیجه خواسته و اهداف افراد در رباطه با دوربین مداربسته متقاوت است.

ضبط کردن صدای محیط توسط دوربین مداربسته

بعضی افراد تمایل دارند دوربین مداربسته حین ضبط تصویر وقایع صدای موجود در محیط را ضبط کند. در چنین شرایطی نیزامند دوربین های مجهز به میکروفن هستید. اما نکته قابل توجه این است که اگر دوربین مداربسته شما دارای چنین قابلیتی نباشد، نیاز به خرید دوربین جدید نیست. شما تنها میتوانید با خرید میکروفن و اتصال آن به دوربین از این ویژگی دوربین بهره مند شوید. البته اگر تا الان دوربین نخریده اید، میتوانید از دوربین های میکروفن دار خرید کنید.

پوشش گسترده محیط

طبیعتا دوربینی که برای نصب در محیط یک راهرو در نظر میگیریم با دوربین مناسب برای یک اتاق متفاوت خواهد. تفاوت عمده این دو دوربین در محدود دیدی است که دوربین ها میتوانند ثبت کنند. دوربین ها معمولا یک فضای حدود 90 درجه را ثبت میکنند. فضای یک راهروی معمولی همم چیزی در حدود 70 درجه میتواند باشد. ولی فضای یک اتاق چیزی بیشتر از 70 درجه است و اگر حالت معمولی آن را در نظر بگیریم به حدود 90 الی 100 درجه نیز میرسد. یک دوربین معمولی با لنز 8/2 میلی متر میتواند گزینه مناسبی برای چنین اتاقی باشد ولی اگر اتاق شما بزرگ تر باشد به دوربین هایی با لنز واید نیاز خواهید داشت. گفتنی است که عددی که در کنار لنز های دوربین های مداربسته نوشته میشود، هر چه قدر بزرگ تر باشد، محدوده دیدش نیز به همان اندازه بسته خواهد بود. دوربین هایی که معمولا برای مصارف خانگی خریداری میشوند، لنز ثابتی دارند و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. ولی اگر شما به دوربین های با لنز های متحرک و با قابلیت تغییر زاویه دید نیاز دارید، باید از دوربین های وریوفیکال خریداری کنید. طبیعتا قیمت دوربین هایی با قابیلت تغییر زاویه دید و لنز، قیمت بالاتری به نسبت دوربین هایی با لنز ثابت دارند که برای مصارف خانگی توصیه نمیشود.

تعمیر و نصب دوربین مداربسته در میرداماد

برای انتخاب لنز دوربین مداربسته خانگی در میرداماد، مهم ترین نکته کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دوربین است. قطع به یقین لنز هایی که کیفیت بالاتری دارند، احتمال وجود تاری و پرش تصویر در آن ها به شدت کاهش میابد. عناصر موجود در لنز و نیز پوشش های مورد استفاده در ساخت لنز بر روی کیفیت تصاویر ضبط شده توسط لنز تاثیر میگذارند. توجه داشته باشید که هر چقدر تعداد عناصر لنز دوربین بیشتر باشد، به همان اندازه نیز کیفیت تصاویر بالا رفته و البته قیمت دوربین نیز افزایش پیدا میکند. البته ضمن این که عناصر به کار رفته در لنز و پوشش های آن در کیفیت تصویر تاثیر دارند، برند و مدل لنز دوربین نیز در با کیفیت بودن تصاویر موثرند.

انواع لنز دوربین مداربسته خانگی

لنز با زاویه دید وسیع: این لنز ها مناسب مناطق گسترده میباشند. توجه داشته باشید که لنز هایی که زاویه دید وسیعی دارند عمق کمتری دارند.

لنز با زاویه دید باریک: همان طور که از نامش پیداست، این لنز مخصوص مناطق باریکی نظیر راه پله، راهرو، سالن های باریک و … میباشد. این لنز ها عمق دید وسیعی دارند.

لنز تله فوتوگرافیک: این لنز برای محیط هایی مناسب است که دید محدودی دارند و نیاز دارند به صورت دقیق و افقی تصویر برداری شوند نظیر پارکینگ و …

لنز 360 درجه یا پانوراما: این لنز نیز مخصوص مکان های خیلی گسترده نظیر سالن های تئاتر، سوله های بزرگ، انبار و … میباشد که بسیار بزرگ هستند.

Picture of imenbashiadmin

imenbashiadmin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا