بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

دوربین مداربسته هفت تیر

دوربین مداربسته هفت تیر

شاید بیشترین کاربرد دوربین مداربسته حفظ امنیت مکان مورد نصب باشد ولی صرفا برای حفاظت از یک مورد مشخص به کار نمیرود بلکه شما میتوانید برای مکان هایی که به صورت طولانی در آن جا حضور ندارید، نصب کرده و به صورت دورادور فعالیت های انجام شده در آن محیط را بررسی کنید. همچنین شما میتوانید با نصب دوربین مداربسته های میکروفن دار، صدا های موجود در محیط را نیز چک کنید. دوربین های مداربسته همچنین کاربرد صنعتی نیز دارند برای مثل شما میتوانید دوربین های مداربسته را در مناطق خاصی از کارخانه و یا کارگاه نصب کنید و عملکرد صحیح دستگاه ها را به صورت مکرر پیگیری کنید.

انواع دوربین مداربسته از نظر شکل ظاهری در هفت تیر

شما باید بر اساس کاربری و نیاز خود اقدام به انتخاب و خرید دوربین مداربسته بکنید چرا که دوربین ها کارایی متفاوتی دارند. دوربین های مداربسته از نظر شکل ظاهری به دسته های مختلفی تقسیم بندی میشوند؛

دوربین مداربسته دام در سهروردی

شکل ظاهری دوربین مداربسته دام در سهروردی به صورت نیم کره یا گنبد است که به راحتی قابل تشخیص میباشند. دوربین مداربسته دام را با نام های دیگری به اسم دوربین سقفی یا گرد نیز میشناسند. در نتیجه اگر در مغازه یا شرکتی با این نام هنگام خرید روبرو شدید، به راحتی تشخیص دهید. کاربرد دوربین های مداربسته دام معمولا برای فضای داخلی و یا فضای های مسقف میباشد. این دوربین ها با دو نوع بدنه فلزی و پلاستیکی به فروش میرسند که طبیعتا نوع فلزی آن مقاومت بیشتری خواهد داشت. از نوع فلزی آن گاهی اوقات برای فضای های خارجی نیز استفاده میکنند. با توجه به این که دوربین مداربسته دام ظاهری کوچک و جمع و جور دارد، جزو پرکاربرد ترین دوربین های مداربسته در مصارف خانگی و تجاری است. لنز این دوربین به دو نوع ثابت و وریوفیکال تقسیم بندی میشود که در نوع دوم امکان تغییر زاویه دید و فوکوس دوربین و بزرگ نمایی وجود دارد ولی نوع ثابت آن چنین امکاناتی را ندارد.

دوربین مداربسته بولت در کریمخان

کاربرد دوربین های مداربسته بولت در کریمخان که ظاهری شبیه به لوله و یا گلوله دارند، برای فضا های باز و بدون سقف میباشد. از ویژگی های منحصر به فرد دوربین های بولت میتوان به دید وسیع آن ها اشاره کرد. همچنین به وسیله این دوربین ها امکان مشاهده فاصله های طولانی فراهم است. نام دیگر دوربین مداربسته بولت، دوربین دیواری است چرا که محل نصب دوربین ها، روی دیوار میباشد. در مکان هایی نظیر خیابان ها، از دوربین های ترافیکی استفاده میکنند که از نوع دوربین های مداربسته بولت میباشند. این دوربین ها دارای پایه ی سه محوره میباشند که میتوان آن را در جهت های مختلفی تنظیم کرد. با توجه به این که از این دوربین ها در فضای باز استفاده میکنند، طبیعتا مقاومت بیشتری نسبت دوربین های مداربسته دام دارند و دارای ویژگی ضد آب بودن میباشند.

دوربین مداربسته صنعتی در مطهری – تخت طاووس

دوربین مداربسته صنعتی در مطهری – تخت طاووس دارای قابلیت دید در شب نیست در نتیجه از آن در محیط های پر نور استفاده میکنند. این دوربین های مداربسته فاقد لنز میباشند و شما باید لنز آن ها را به طور جداگانه خریداری کرده و سپس نصب کنید. با توجه به این که انتخاب لنز برای این دوربین ها به صورت اختیاری میباشد در نتیجه شما میتوانید بسته به نیازتان انواع لنز های ثابت یا وریوفیکال را روی آن نصب کنید. از دوربین های صنعتی معمولا در محیط های داخلی استفاده میکنند که به راحتی و به کمک یک پایه نصب میشود.

دوربین مداربسته 360 درجه در بهشتی – عباس آباد

دوربین مداربسته 360 درجه در بهشتی – عباس آباد روی سقف نصب میشود و زاویه های مختلف آن محیط را میتواند ثبت کند. با توجه به این که لنز این دوربین ها به صورت 360 درجه میباشد در نتیجه تصویر ارسالی از این دوربین ها دایره ای شکل است. این دوربین ها نقطه کور ندارند در نتیجه هیچ محیطی از دید آن ها پنهان نمیماند. شکل ظاهری این دوربین ها شبیه انواع دوربین های دام است ولی اگر این دو دوربین را در کنار یکدیگر قرار دهیم، خواهیم دید که تفاوت های زیادی دارند. به این دوربین ها، دوربین های چشم ماهی نیز گفته میشود که معمولا در محیط های بزگی چون انبار ها و سوله ها نصب میشوند. البته گفتنی است که دوربین های 360 درجه توانایی دید در شب ندارند و به همین دلیل بهتر است در محیط های کم نور مورد استفاده قرار نگیرند.

دوربین مداربسته اسپیددام یا همان چرخشی

همان طور که از نام دوربین های اسپیددام مشخص است، این دوربین ها قابلیت چرخش دارند و میتوانند به صورت 360 درجه بچرخند. شما میتوانید این دوربین ها را به وسیله کنترل و در صورت نیاز بچرخانید. هم این که میتوانید به صورت برنامه ریزی شده و از طریق کامپوتر چرخش دوربین ها را هدایت کنید. این دوربین ها مقاومت بالایی در برابر شرایط سخت محیطی دارند و البتهه گفتنی است که قیمت این دوربین ها بسیار بیشتر از دوربین مداربسته های معمولی میباشد.

دوربین مداربسته با قابلیت دید در شب

شکل ظاهری دوربین های مداربسته دید در شب شبیه دوربین های بولت و دوربین های دام میباشد اما عمده تفاوت آن ها در وجود چراغ های ال ای دی میباشد. چراغ های ال ای دی به صورت دایره وار در اطراف لنز دوربین قرار گرفته اند. این دوربین ها قابلیت فیلم برداری را در هنگام شب دارند و مناسب مکان ها و فضا های باز میباشند.
دوربین مداربسته مکعبی

دوربین مداربسته مکعبی که با نام دوربین مداربسته همه کاره نیز شناخته میشود، قابلیت های بسیار زیادی را دارد. دوربین مکعبی بدین صورت است که قابلیت های بسیار زیادی را در یک جعبه کوچک و جمع و جور جای داده است و به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، کاربرد هایی زیادی در مصارف صنعتی و تجاری داشته است. برخی از این دوربین ها دارای اسپیکر و میکروفون نیز میباشند که در جهت نظارت و پایش دفاتر ادراه و یا کارخانه مورد استفاده قرار میگیرند.

دوربین مداربسته کوچک

به دلیل اندازه کوچک این دوربین مداربسته از از آن ها در محیط هایی استفاده میشود که نیاز داریم دوربین مداربسته قابل دید نباشد و نتوان فهمید که در چنین محیطی سیستم امنیتی وجود دارد. البته برای نصب این دوربین مداربسته های کوچک نیاز به مجوز داریم.

دوربین مداربسته لامپی

ظاهر دوربین مداربسته های لامپی، شبیه لامپ میباشد و همانند آن از خود نور تولید میکنند. همانند دوربین های 360 درجه از محیط فیلم برداری میکنند و چون شبیه لامپ هستند نوعی دوربین مداربسته مخفی نیز به حساب می آیند. البته این نوع دوربین ها به برق کشی نیاز ندارند و انرژی آن ها تنها با اتصال به سرپیچ لامپ تامین میشود.

Picture of imenbashiadmin

imenbashiadmin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا