بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

دوربین مداربسته فرشته

نصب دوربین مداربسته در فرشته

دوربین مداربسته هایک ویژن در فرشته یکی از دوبین مداربسته های تحت شبکه است. دوربین مداربسته های تحت شبکه بر خلاف دوربین مداربسته های آنالوگ که با سیگنال های آنالوگ فعالیت میکنند، توسط آی پی اطلاعات و تصاویر را منتقل میکنند. دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن یکی از بهترین دوربین مداربسته های موجود در دنیا است که ویژگی های منحر به فردی نیز دارد. شما میتوانید انواع مختلف این دوربین را در سایت ایمن باشی پیدا کنید.

مزایای  نصب دوربین مداربسته در فرشته

  • کیفیت بالای تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته هایک ویژن: طبیعتا چون کار دوربین ثبت و ذخیره وقایع در قالبت تصاویر و فیلم است در نتیجه کیفیت بالای تصاویر برای یک دوربین میتواند ویژگی بسیار مهمی باشد. دوربین مدار بسته تحت شبکه هایک ویژن با کیفیت و در واقع با رزولوشن بالایی تصاویر را ثبت و ذخیره میکند. رزولوشن و کیفیت تصاویر دوربین با واحد مگاپیکسل تعیین میشود. دوربین هایک ویژن با مگاپیکسلی نا محدود تولید میشود. به عنوان مثال برخی از دوربین های هایک ویژن حتی با 30 مگاپیکسل نیز تولید شده اند.
  • استفاده از حداقل میزان کابل کشی: با توجه به این که در نصب سیستم مداربسته تحت شبکه هایک ویژن از تجهیزات و کابل کشی کمتری استفاده میشود در نتیجه برای پروژه های سنگین استفاده از این دوربین پیشنهاد میشود تا تشکیلات جمع و جور تری به وجود بیاید. در واقع شما میتوانید به جای این که تک تک دوربین ها را به وسیله کابل به دستگاه NVR متصل کنید، میتوانید دوربین ها را به نزدیک ترین سوئیچ متصل کنید و سپس به وسیله یک کابل، سوئیچ را به دستگاه NVR متصل کنید.
  • پشتیبانی از فناوری تجزیه و تحلیل تصاویر: در اوایل ورود دوربین مداربسته به بازار شاید تنها توقع مردم از دوربین، ضبط و ذخیره سازی وقایع بود، با پیشرفت نسل بشر توقع و انتظار مردم نیز از دوربین افزایش پیدا کرد. در سال های اخیر دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن توانسته است به تجزیه و تحلیل تصاویر ضبط شده در سیستم خود بپردازد. از جمله تحلیل تصاویر این دوربین میتوان به تشخیص چهره، تشخیص پلاک خودرو و … اشاره کرد که این ویژگی میتواند کمک شایانی برای استفاده در پارکینگ و مجتمع های مسکونی و تجاری بزرگ کند.
  • بهره گیری از فناوری POE: برخی از دستگاه های ضبط کننده دوربین مداربسته های هایک ویژن در برخی از کانال های خود از فناوری POE پشتیبانی میکنند. POE مخفف کلمه Power Over Ethernet میباشد و منظور از آن این است که شما در حین این که اطلاعات و تصاویر را منتقل میکنید، میتوانید به انتقال برق نیز بپردازید. شما با این امکان میتوانید دوربین ها را به وسیله کابل ها تغذیه کنید و دیگر نیازی به برقی کشی اضافه نیست.
  • قابلیت ضبط تصاویر توسط دوربین هایک ویژن: گاهی اوقات ممکن است به هر دیلیل ارتباط بین تجیهزات تشکیل دهنده دوربین مداربسته قطع شود. این قطعی ممکن است بین اتصالات دوربین مداربیته و دستگاه ضبط کننده اتفاق بیافتد. در این زمان دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن میتواند به صورت محدود تصاویر ضبط شده را توسط سیستم خود ذخیره کند.
  • امکان دریافت تصاویر از راه دور: معمولا افرادی که از دوربین مداربسته استقاده میکنند به صورت 24 ساعته پای مانیتور نمیشینند و یا حتی گاهی اوقات نیز مجبور به ترک محل نصب دوربین مداربسته میشوند در چنین شرایطی دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن موقعیتی برای شما فراهم می آورد و شما میتوانید به صورت از راه دور و به وسیله اینترنت تصاویر ضبط شده دوربین را از طریق گوشی خود مشاهده کنید.
  • امکان مشاهده تصاویر به دو طریق دوربین و دستگاه ضبط کننده NVR : شما میتوانید تصاویر ضبط شده توسط سیستم های تحت شبکه را هم از طریق دوربین هایک ویژن و هم از طریق دستگاه ضبط کننده مشاهده کنید.
  • دارای امنیت بالا هنگام ارسال تصاویر: تا زمانی که تصاویر ضبظ شده شما وارد اینترنت نشده باشند، اماکن هک کردن آن ها توسط دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن وجود نخواهد داشت. گفتنی است که دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن هنگام ارشال تصاویر به دستگاه ضبط کننده، تصاویر را فشرده کرده و کدگذاری میکند. پس از آن وقتی تصاویر به دستگاه NVR میرسد، دیکود میشوند در نتیجه هیچ گونه خطری تصاویر شما را هنگام ارسال از دوربین به دستگاه ضبط کننده تهدید نمیکند. ولی همان طور که گفتیم سارقان میتوانند تصاویر شما را وقتی وارد اینترنت کردید، هک کنند. برای جلوگیری از هک تصاویر شما باید اطلاعات خود را رمزگذاری کنید.
  • قابلیت ارتباط با سیستم های دیگر: برای انجام صحیح فعالیت های دوربین های مداربسته معمولا از تجهیزات دیگیری نیز نظیر سیستم اطفا حریق، سیستم الارم و … نیز استفاده میشود. نکته قابل توجه این است که دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن به راحتی با این قبیل سیستم ها هماهنگ میشود.

نصب دوربین مداربسته در الهیه

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن دارای تصاویری با کیفیت بالا و روزولوشن بالا میباشد که آپدیت های جدید این محصول کیفیت بیشتری نیز دارند.

از ویژگی های جالب دوربین های تحت شبکه میتوان به ارسال اطلاعات و تصاویر در بستر کانال های جهانی اشاره کرد.

سیستم دوربینهای تحت شبکه هایک ویژن سیستم های جمع و جوری هستند و برای پروژه های بزرگ نصب دوربین مداربسته توصیه میشوند.

سیم کشی دوربین مداربسته تحت شبکه را میتوان با قابلیت POE اجاره کرد. با این قابلیت دیگر نیازی به کابل کشی مجدد جهت برق رسانی به دوربین ها نیست.

دوربین های هایک ویژن قابلیت تجزیه و تحلیل تصاویر دارند که این ویژگی کمک شایانی به افراد در بسیازی از زمینه ها کرده است.

توجه داشته باشید که اگر برای نصب دوربین مداربسته محدودیت مالی ندارید، توصیه ما به شما خرید و نصب دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن میباشد چرا که مزیت ها و قابلیت های فراوانی دارد. ولی اگر دغدغه مالی دارید میتوانید از سیستم های آنالوگ دوربین ها یمداربسته هایک ویژن استفاده کنید که قیمت مناسب تری دارند. گفتنی است که استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن در پروژه های بزرگ به دلیل کاهش استفاده از حجم انبوه تجهیزات، سبب کاهش مصرف و خرج هزینه ها میشود.

Picture of imenbashiadmin

imenbashiadmin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا