بهترین خرید در کوتاه ترین زمان

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو ایمن باشی

آیا دزدگیر اماکن قابل هک شدن میباشد؟

هک شدن دوربین مداربسته

دزدگیر اماکن یکی از سیستم های پیشرفته امنیتی میباشد که پس از حس مردن محرکی اطراف منطقه به پخش کردن آلارم و ایجاد هشدار میپردازد. این هشدار میتواند از طریق برقراری تماس و یا ارسال اس ام اس امکان پذیر باشد. در نهایت شما پس از دریافت هشدار از طرف دزدگیر فروا خود را به محل مورد نظر میرسانید. اما در پاسخ به سوال این که آیا دزدگیر ها هم قابل هک شدن میباشند، باید بگوییم که بله. سارقان حرفه ای میتوانند با هک دزدگیر عملیات انجام شده توسط دزدگیر را کنترل و آن را غیر فعال کنند.

روش های مختلف هک کردن دزدگیر اماکن

همان طور که گفتیم سارقان میتوانند به روش های مختلفی به هک دزدگیر اماکن نیز بپردازند ولی برای این کار سارق باید به صورت حرفه ای عمل کند.

ارسال امواج رادیویی

برخی از سیستم های رادیویی وجود دارند که میتوانند با ارسال برخی از فرکانس های رادیویی، سیستم تمرکز دزدگیر های اماکن را بر هم بریزند و مختل کنند. در این شرایط دزدگیر اماکن نمیتواند فرکانس های ارسال شده از سمت سنسور ها را دریافت کند و بر همین اساس نیز نمیتواند هیچ آلارم هشداری از خود تولید کند.

استفاده کردن از ریموت

برای هک کردن دزدگیر اماکن به کمک ریموت سارقان باید برای سیتسم ریموت یک کد غیر تکراری ارسال کنند. البته توجه داشته باشید که در گذشته برای ریموت ها از یک رمز مشخص و کد تکراری استفاده میکردند. در حالی که این روز ها با پیشرفت تکنولوژی افراد برای هر بار استفاده از ریموت باید یک کد غیر تکراری وارد کنند.

غیر فعال کردن سنسور ها

سنسور ها به دزدگیر متصل میشوند و فرکانس هایی به سیستم اعلام سرقت ارسال میکنند. به کمک یک سری نرم افزار هایی سنسور ها را غیر فعال میکنند و از راه دور به کنترل میپردازند.

استفاده از نرم افزار های مخصوص

به کمک دستگاه های به خصوصی این سیستم دزدگیر اماکن را هک میکنند.

Picture of imenbashiadmin

imenbashiadmin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا